A több mint 7 perces monstre trackben Tokyo, Bauxit és Még5 mellett Janklovics Péter humorista is vendégszerepel, és közösen is előadják a dalt szeptember 12-én, a Budapest Parkban. Az alkotók kérik: soha ne változtassa meg önhatalmúlag a Bëlga által ajánlott adagot, és ne lépje túl a készítmény dobozán javasolt maximális napi hallgatási mennyiséget!
„A vényemet én máma mind elmulatom, a térdemet én máma beutaltatom, a vérképem én máma kigugliztatom, a nővérkét én máma megtáncoltatom” felütéssel kezdi új dalát a Bëlga, és a 7 perc 18 másodperces számba tucatnyi egészségügyi problémáról értekezik.
"Az úgynevezett hétköznapi valóság ihlette a dalt, mint sok esetben. Más valósághoz ugyebár ritkán férünk hozzá. Szóval egy ilyen hétköznapi valóság szeletet hámoztunk meg közösen." – fogalmazott Bauxit. A dalban vendégszerepel Jankolvics Péter humorista, akinek eredetileg más szerepet szántak. A Bëlga legénysége azzal kereste meg, hogy stand up-oljon előttünk egy-egy koncerten, de beszélgetésekből végül egy közös szerzemény született.
"Nagyon szerteágazó és kaotikus dal, de a végeredmény tipikus Bëlga. Irigyem őket, mert bármit megtehetnek" – összegezte gondolatait Janklovics Péter. Az együttműködés itt még korántsem ér véget, ugyanis Mulatozik Fortét együtt fogják előadni szeptember 12-én a Budapest Parkban, mi több, a humorista Zenebuzik nevű formációjával lesz az est előzenekara.
A Mulatozin Forte időközben egy videóklipet is kapott, melyben a dal mulatós hangulata és egészségügyi témája köszön vissza az AI segítségével.
A parkos koncert Facebook-eseménye:
https://www.facebook.com/events/1336497371057931